05.02.2023
Муніципальний Галицький камерний оркестр запрошує на концерт «Зимова містерія» Фото: ТМР

Муніципальний Галицький камерний оркестр запрошує на концерт «Зимова містерія»

29 січня Муніципальний Галицький камерний оркестр запрошує усіх шанувальників легкої зимової музики на концерт «Зимова містерія». Захід відбудеться в Українському Домі. Початок о 17:00 год, вхід – вільний.

У програмі прозвучать популярні зимово-різдвяні композиції: «Це найчудовіший час в році», «Jingle bell rock», «Feliz Navidad» (Щасливого Різдва!), а також романтично-казкові композиції «Понад веселкою» із мюзиклу «Чарівник із країни Оз», «Коли загадуєш бажання під зіркою» із мультфільму «Піноккіо» чи «Мрія – це бажання твого серця» із мультфільму «Попелюшка», інформує ТМР.

Завершить музичну програму твір, який цьогоріч у новорічно-різдвяні свята в усьому світі по-особливому асоціюється з Україною – унікальний «Щедрик» Миколи Леонтовича.

Концерт «Зимова містерія» є благодійним заходом на підтримку ЗСУ. У рамках проєкту «Допоможемо разом», який втілює в життя управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради, колектив планує продовжити збір коштів на закупівлю необхідних речей для наших бійців.