27.03.2023
Майстер-клас з виконання колядок провели студенти Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької фото Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької.

Майстер-клас з виконання колядок провели студенти Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької

Майстер-клас з виконання колядок провели Максим Цісар та Назарій Гусак, студенти четвертого курсу Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької. Разом з молоддю зі спільноти «Життя у повноті», що діє при «Карітасі» у Тернополі, вони вивчали нові та повторювали добре відомі колядки. Ця спільнота об’єднує молодих людей з особливими потребами.

«Традицію коляди слід пам’ятати та цінувати. Колядування наповнює наші серця любов’ю та робить нас ближчими один до одного та до Бога. Висловлюємо щиру вдячність студентам мистецького коледжу імені Соломії Крушельницької», — заначено на сторінці об’єднання у соціальних мережах.  Максим та Назарій навчаються на відділі «Хорове диригування».