25.06.2024
Триває поселення ВПО у житлові приміщення з Фонду житла призначеного для тимчасового проживання у с. Малашівці Фото: ТМР

Триває поселення ВПО у житлові приміщення з Фонду житла призначеного для тимчасового проживання у с. Малашівці

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято рішення про надання житлового приміщення із фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Згідно з рішенням, ще одній сім’ї з-поміж внутрішньо переміщених собі у складі двох осіб видано ордер та надано житлове приміщення, площею 12,9 кв. м, у модульному будинку у селі. Малашівці.

Станом на 10 травня, видано 14 ордерів внутрішньо переміщеним особам на поселення у модульні будиночки у селі Малашівці, в тому числі на житлові приміщення для чотирьох сімей  (9 осіб) та на ліжко-місця 10 особам.

Наразі на обліку ВПО, що потребують надання житлових приміщень для тимчасового проживання з фонду житла, перебуває 223 сім’ї (534 особи).

Право на поселення в житлові приміщення Фонду мають ВПО, які перебувають на обліку ВПО, що потребують надання житлових приміщень для тимчасового проживання при виконавчому комітеті міської ради.

До слова, подати документи для взяття на облік ВПО, що потребують надання житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання, можна у ЦНАПі, за адресою вул. Князя Василя Костянтина Острозького, 6. Перелік необхідних документів вказано в інформаційній картці.

Нагадаємо, у березні на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про формування Фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Тернопільській міській територіальній громаді.