16.06.2024
У міському територіальному центрі військовослужбовці з Тернополя можуть отримати індивідуальні аптечки Фото: ТМР

У міському територіальному центрі військовослужбовці з Тернополя можуть отримати індивідуальні аптечки

З метою попередження та лікування гострих сезонних респіраторних вірусних інфекцій тернополяни, які проходять службу в ЗСУ можуть отримати індивідуальні аптечки.

Як інформують в міській раді, для цього захисники чи захисниці перебуваючи у місті, повинні звернутися у Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення за адресою вул. Миколи Лисенка, 8-А.  Щоб отримати індивідуальну аптечку необхідно пред’явити посвідчення учасника бойових дій (УБД) або довідку із військкомату.

До складу індивідуальної аптечки входять групи препаратів, які використовують при різних простудних захворюваннях, зокрема: знеболювальні  протизапальні препарати, жарознижувальні та відхаркувальні засоби. Також ряд крапель, а саме: судинозвужувальні для носа, протизапальні краплі для очей та вушні. Варто відзначити, що в цій аптечці на прохання захисників є і протиопіковий аерозоль.

Якщо рідні бажають отримати та передати військовослужбовцю таку аптечку необхідно надати документи, що посвідчують родинні зв’язки та копії документів захисника чи захисниці.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном +38 (067) 461-10-75.