31.03.2023
Нацкомісія оштрафувала «Тернопільобленерго» Фото:https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.dtek-oem.com.ua%2Fua%2Fnews%2Fdtek-odesskie-elektroseti-vernul-elektrosnabzhenie-v-dve-derevni-odesskogo-bilyaevskogo-rayona-postradavshie-iz-za-obstrelov&psig=AOvVaw1Uqeet72PCbxp62fbfpALd&ust=1674720106634000&source=images&cd=vfe&ved=0CA8QjRxqFwoTCKiI1-Wg4vwCFQAAAAAdAAAAABAD

Нацкомісія оштрафувала «Тернопільобленерго»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала ще три обленерго за порушення при вимкненні електроенергії. Про це регулятор проінформував у Facebook.

“НКРЕКП винесла рішення накласти на АТ “ДТЕК Одеські електромережі”, ПрАТ “ДТЕК Київські електромережі” і ВАТ “Тернопільобленерго” санкції у вигляді штрафу у розмірі 85 тис. грн”, – ідеться в повідомленні.

Також на 1700 грн кожного оштрафували керівників цих компаній як осіб, які несуть “персональну відповідальність” за порушення.

Регулятор зазначив, що під час перевірок встановили, що названі підприємства “допустили порушення вимог закону України “Про ринок електричної енергії”, Кодексу систем розподілу й не дотримувалися ліцензійних умов з розподілу електричної енергії в частині порушення графіків вимкнень електропостачання споживачам”.

“Зокрема, вони не забезпечували рівномірного розподілу обсягів зниження споживання між споживачами, а також неналежним чином інформували споживачів про перерви в електропостачанні, зокрема, через власні web-сайти”, – пояснили в нацкомісії.

Регулятор зобов’язав ці обленерго “надалі дотримуватися справедливих графіків вимкнень, а також вимог щодо належного інформування споживачів про перерви електропостачання”.