26.04.2024
Легкоатлети Тернопільщини здобули вісім нагород на турнірі в Івано-Франківську

11-12 січня в Івано-Франківську в спортивному манежі коледжу фізичного виховання відбувся відкритий зимовий чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні та Кубок області з легкоатлетичних метань, в якому взяли участь і атлети Тернопільської області. Змагання проводились серед чоловіків та жінок 2005 р.н. і старше та юнаків і дівчат 2006 р.н.та молодше. Це був перший старт в новому сезоні 2023 року і наші атлети дуже добре себе проявили. Серед дорослих атлетів переможцями стали: в стрибках в висоту -Хома Олександр та Муравська Руслана (тренер Васірук Михайло) та в штовханні ядра Тужеляк Денис (ОДЮСШ літніх видів спорту, тренер Яковів Василь);серед юніорів в штовханні ядра переміг Навроцький Олексій (ОДЮСШ, тренери Дахновський Леонід, Шмуляєва Галина) а срібну нагороду здобув Сеньків Олександр (ОДЮСШ літніх видів спорту, тренер Яковів Василь). Також в штовханні ядра серед молодших дівчат срібним призером стала Лойко Анастасія (ОДЮСШ, тренер Шмуляєва Галина). В метанні спису вдало виступили і вихованці Коропецької ОДЮСШ: Німащук Софія серед дівчат виборола золоту медаль, а серед юнаків Облещук Роман та Маряш Віталій стали срібним та бронзовим призерами. А найбільше медалей, аж вісім в своїх вікових групах, вибороли легкоатлети Зборівської ДЮСШ: Посівайло Аліна – перше місце в бігу на 800м; Цвігун Юля – перше місце в бігу на 150м та друге в бігу на 60м; Вацлавів Віктор – друге місце в бігу на 60м та друге в бігу на 200м; Антонів Олександр – третє місце в бігу на 60м та третє в бігу на 200м; Соляник Анатолій – друге місце в бігу на 800м. Тренує талановитих атлетів Небельський Володимир. Бажаємо спортсменам та тренерам нових перемог і надалі, повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області

На фото федерації: переможці та призери змагань