26.04.2024
Юні футболістки з Підволочиська – бронзові призери кубка Тернопільської  області з футзалу

Юні футболістки з Підволочиська – бронзові призери кубка Тернопільської області з футзалу

Юні футболістки Підволочиської ДЮСШ- бронзові призери кубка Тернопільської області з футзалу!!!
17 березня в місті Збараж відбувся Кубок Тернопільської області з футзалу серед дівчат 2008 року народження та молодших, де взяли участь 5 команд. Команда дівчат Підволочиської ДЮСШ зайняла третє призове місце( тренер-викладач Сергій Дрейко). Юні футболістки здобули дві перемоги над командою з Бережан та Тернополя- 2., зіграли внічию з командою Збаразької ДЮСШ та програли команді Тернополя 1.
Команда Збаража перемігши команду Тернополя перше зайняла перше місце . Тернопіль 1 – друге місце. Призери нагороджені медалями та кубками. Кращим бомбардиром підволочиської команди стала Омеляненко Вікторія. Також голами відзначалася Кравчук Лілія. В складі команди були дівчата з Підволочиської ЗОШ(Прокопик Т.,Омеляненко В.,Кравчук Л., Шкробіта Х., Шум В.,Паньків А.,Поліщук Х.,Турчин М.), Кам”янківської ЗОШ ( Ленів І.), Підволочиської гімназії ім.Франка ( Савчак О.)
Щиро дякуємо Богу та нашим мужнім воїнам ЗСУ за те що маємо можливість приймати участь в змаганнях та розвивати дитячий спорт