26.02.2024
Визначено переможця конкурсу на кращу концепцію реконструкції Старого парку (фото) Фото міської ради

Визначено переможця конкурсу на кращу концепцію реконструкції Старого парку (фото)

Завершила свою роботу конкурсна комісія з вибору кращої концепції реконструкції Старого парку у Тернополі.

Після отримання шістьох доопрацьованих проєктів з врахуванням усіх пропозицій членів конкурсної комісії, на завершальному засіданні було обрано переможця конкурсу, повідомили у міській раді.

«В автора найкращої концепції реконструкції парку ми замовимо проєктно-кошторисну документацію, а вже після завершення війни та здобуття Україною перемоги будемо виконувати усі подальші заходи з реалізації проєкту. Приємно відзначити, що до участі в конкурсі долучилися не лише місцеві архітектори та проєктанти, а також фахівці з Дніпра, Маріуполя, Львова, Хмельницького та інших українських міст», – розповів міський голова Сергій Надал.

Згідно з рішенням конкурсної комісії, переможцем конкурсу визначено проєкт організації «Ulun architects» (автор Вадим Милостюк) з м. Дніпра, відповідно до концепції якого в оновленому парку передбачені: місця для вшанування українських Героїв, локації для відпочинку молоді з врахуванням фудкорту, пішохідні алеї, велодоріжки, спортивні і дитячі майданчики, територія для проведення різноманітних культурних та  мистецьких подій тощо.