02.03.2024
“Ветерани — хто вони?” Український ветеранський фонд запустив опитування

“Ветерани — хто вони?” Український ветеранський фонд запустив опитування

Український ветеранський фонд запустив опитування “Портрет ветерана”. Його мета — зібрати та проаналізувати інформацію для подальшої ефективної роботи з ветеранами.

“Для чого опитування? Український ветеранський фонд — урядова установа. Ми прагнемо максимально якісно використовувати кошти платників податків у своїй діяльності, а не працювати задля галочки. Тому нам дуже важливо отримати фідбек від аудиторії. Зрозуміти, з якими питаннями, проблемами зіштовхуються ветерани та їхні родини, а також ті, хто ще не отримав статус УБД”,— каже очільниця Українського ветеранського фонду Наталія Калмикова.

Анкетування можуть проходити ветерани, ветеранки, представники та представниці ТрО та інших військових формувань, родини оборонців, а також сім’ї загиблих бійців.

Зазначимо, що в анкеті також є розділ для цивільних, які наразі не мають військових у своєму близькому оточенні, проте прагнуть поділитися своїми візіями щодо майбутньої співпраці.

Комунікація дозволить максимально ефективно створювати корисні програми, які допоможуть воїнам повертатися з воєнного до цивільного життя, а також адаптуватися їхнім родинам.

Команда фонду запрошує представників і представниць зазначеної аудиторії відповісти на кілька питань, аби допомогти сформувати потреби й образ ветерана.

Анкета за посиланням: https://forms.gle/ozwDXWbk4H5EtZGQ8

Просимо поширити цю інформацію на офіційних сторінках Ваших каналів комунікації — на сайті, фейсбук-сторінках, вайбер- чи телеграм-чатах, аби якомога більше ветеранів та їхніх родин могли долучитися до опитування.

У випадку додаткових питань звертайтеся за номером телефону: + 38 (097) 177 09 39, Аліна Карбан, керівниця комунікаційного відділу УВФ.