24.05.2024
У Личківцях зібрали 8 тисяч 570 гривень для ЗСУ

У Личківцях зібрали 8 тисяч 570 гривень для ЗСУ

У неділю, 28 травня 2023 року, в Личковецькому старостинському окрузі (с. Личківці), задля підняття духу єдності та віри у Перемогу нашої України та з метою збору коштів для потреб військових пройшли благодійні заходи.
Для мешканців та гостей старостинського округу відбувся концерт «В єдності наша сила», у якому брали участь солісти та творчі колективи комунальних закладів: «Гусятинський центр культури і дозвілля» та «Гусятинська мистецька школа», а також місцеві артисти.
Опісля, на сільському стадіоні розпочався благодійний футбольний матч між командами ФК «Юність» (с. Личківці) та ФК «Збруч» (смт Гусятин), на який зібралося чимало глядачів та вболівальників. Перемогу здобула команда з смт Гусятин.
Проводити такі заходи, в даний час важливо, адже передусім ми допомагаємо зібраними коштами нашим хлопцям, які захищають Україну від російської навали, повідомляє Гусятинська селищна територіальна громада

Завдяки благодійним пожертвам під час заходів зібрано 8 570 гривень. Усі кошти будуть направлені на рахунок благодійного фонду «Воїни Надзбруччя» для допомоги нашим військовим.
Дякуємо організаторам заходів, учасникам та глядачам, усім небайдужим, які долучилися до збору коштів для потреб наших солдатів.
Віримо в Збройні Сили України і разом наближаємо Перемогу!
Все буде Україна!