24.05.2024
В Україні запрацював чат-бот для допомоги переселенцям Фото:https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.ukrinform.ua%2Frubric-ato%2F3620753-policia-zapustila-catbot-dla-viavlenna-zradnikiv-i-kolaborantiv.html&psig=AOvVaw1g_GdMSncHZfGmtWXTR45X&ust=1683462309267000&source=images&cd=vfe&ved=0CBEQjRxqFwoTCLDR-fnX4P4CFQAAAAAdAAAAABAS

В Україні запрацював чат-бот для допомоги переселенцям

В Україні запрацював новий застосунок «ТурБОТа про ВПО»: чат-бот покликаний допомогти внутрішньо переміщеним особам інтегруватися в приймаючі громади, повідомляє Міністерство реінтеграції з питань тимчасово окупованих територій.

«До прикладу, за допомогою чат-бота можна буде знайти житло у новому регіоні, дізнатися, які документи необхідні для оформлення статусу ВПО, як і де отримати допомогу, адреси та номери телефонів ЦНАПів тощо. Для зручності вся інформація у чат-боті згрупована за відповідними розділами», – йдеться в повідомленні Мінреінтеграції.

Як повідомляється, поки що застосунок розроблено для чотирьох міст: Києва, Львова, Івано-Франківська та Чернівців. Надалі планується збільшувати кількість населених пунктів, де він працюватиме.

Проєкт реалізується Кримськотатарським ресурсним центром у рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і здійснюється Pact в Україні.