Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-embed-facebook domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/ochevydetste/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121
Очевидець.Медіа Новини –
20.04.2025
На фасаді Тернопільської школи №3 відкрили меморіальну таблицю захиснику України – Роману Стецюку

На фасаді Тернопільської школи №3 відкрили меморіальну таблицю захиснику України – Роману Стецюку

На фасаді Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов відкрили меморіальну таблицю захиснику України, випускники школи – Роману Стецюку.

До її відкриття та освячення долучився міський голова Сергій Надал спільно з духовенством, родичами, друзями, адміністрацією та учнями школи.

«Роман був молодим, перспективним хлопцем, який добре грав у футбол, любив життя та мав свої плани на майбутнє. Та, коли ворог вторгнувся на нашу землю, він з честю виконав обов’язок військового, справжнього патріота і, на жаль, поклав найдорожче – своє життя за Україну, за можливість кожному з нас навчатися, працювати та розвивати нашу країну, – відзначає міський голова. – Пам’ять про Героя назавжди в історії України і в наших серцях. Вічна і світла пам’ять Роману та усім нашим полеглим українським воїнам».

Довідка. Стецюк Роман Петрович – український футболіст, військовослужбовець (старший солдат), учасник російсько-української війни. Народився 6 лютого 1998 року у м.Тернополі. Випускник тернопільської школи №3, ДЮСШ, грав у юнацьких футбольних командах донецького «Металурга», «ДСО Поділля», «Козова» та «Говерла». У дитячо-юнацькій футбольній лізі України зіграв 63 матчі. На дорослому рівні дебютував у 2016 році в чемпіонаті Тернопільської області.

Загинув 3 березня 2022 року, проходив військову службу за контрактом на посаді розвідника підрозділу Збройних сил України.

Похований захисник на Алеї Героїв, що на Микулинецькому цвинтарі в м. Тернополі.

Нагороди: Кавалер ордену «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), почесний громадянин міста Тернополя (посмертно).