Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-embed-facebook domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/ochevydetste/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121
Очевидець.Медіа Новини –
19.04.2025
Ті, хто складали графіки відключень світла, понесуть покарання – Міненерго Фото:https://www.stopcor.org/ukr/section-suspilstvo/news-ukrenergo-obmezhit-postachannya-elektroenergii-v-mistah-ukraini-grafik-vidklyuchennya-svitla-20-10-2022.html

Ті, хто складали графіки відключень світла, понесуть покарання – Міненерго

Міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що обленерго понесуть персональну відповідальність за недотримання графіків відключення електроенергії.

Про це повідомили у пресслужбі Міненерго.

За словами міністра, протягом минулого тижня українці жалілися на недотримання графіків відключень та несправедливість у черговості відключень світла. Кількість таких скарг зросла вдвічі.

«І аналіз, який Міненерго провело спільно з НКРЕКП та Держенергонаглядом, свідчить, що невдоволення громадян обґрунтоване. Серед регіонів, по яких надходить найбільше скарг – Київ, Київська область, Полтава і Львів», – пояснив Галущенко.

Глава Міненерго додав, що обленерго повинні забезпечити, щоб усі споживачі перебували в рівних умовах під час відключень світла.

«Якщо будуть встановлені факти зловживань, керівники компаній будуть нести персональну відповідальність», – пообіцяв міністр.

У той же час прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав обленерго мінімізувати нерівномірне відключення споживачів та пояснити українцям, чому деякі будинки не відключають.

«Недопустимо, щоб в одних будинках не було світла по 20-30 годин, а інколи по 40 годин, тоді як інші залишаються зі світлом цілодобово. Це питання справедливості», – заявив очільник уряду.

Шмигаль пояснив, що «при дефіциті в системі в 30%… для населення в кожній області залишається 50-60% на покриття потреб», і цього достатньо, щоб світло вмикали принаймні на 5 – 6 годин на день.