25.05.2024
Будь активним у християнському житі, щоб інших навертати до Бога

Будь активним у християнському житі, щоб інших навертати до Бога

З таким словами звернувся архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк до вірних та гостей парафії святого євангелиста Івана Богослова міста Тернополя. Архипастирський візит відбувся у день храмового празника, 21 травня. Духовенство, вірні, а особливо молодь у вишиванках вітали свого архипастиря добрим українським звичаєм – хлібом-сілю, щирим словом та піснею.

Кир Василій відслужив архиєрейську Божественну Літургію і в своєму душпастирському слові особливу увагу зосередив на постатті святого євангелиста Івана Богослова, через якого прозвучали слова Христової благовісті – уривок Євангелія про Сліпородженого. Ця євангельська подія, як і посталь євангелиста Івана, за словами проповідника, актуальна у час великого випробовування українського народу. Адже саме віра і вірність Христові нині чинить дива у нашому житті, а її свідчення це також запорука нашої перемоги. Митрополит розказав історію про св. Івана Богослова, яку знаємо з передання і закликав усіх, щоб ми любили один одного і підтримували особливо в цей складний час воєнного лихоліття.

Візит архиєпископа Василія ознаменувався також знаковими для парафії подіями – нагородженням золотими хрестами отців-сотрудників храму Василя Дубця та Василя Макоїда. Кир Василій подякував їм за плідну душпастирську працю, повідомляє пресслужба архиєпархії