31.03.2023
21 лютого енергетики будуть проводити заміри реального споживання світла на Тернопільщині Фото:https://espreso.tv/ukrenergo-zminit-grafiki-vidklyuchen-elektroenergii-v-usikh-oblastyakh-podrobitsi

21 лютого енергетики будуть проводити заміри реального споживання світла на Тернопільщині

У вівторок, 21 лютого, в Тернопільській області не буде погодинних відключень та будь-яких інших обмежень електропостачання. Про це повідомляють на сторінці ВАТ «Тернопільобленерго». Енергетики цього дня проводитимуть режимні вимірювання реального споживання світла.

У мирний час режимний замір проводили в другій декаді грудня одночасно у всіх областях. Про це розповів Суспільному заступник головного інженера з високовольтних мереж, начальник виробничо-технічної служби «Тернопільобленерго» Андрій Лещук.

За його словами, оскільки в нас зараз є дефіцит потужності електроенергії, НЕК «Укренерго» розділило області по групах, де проводять режимний день.

Режимні заміри проводять для того, щоб визначити реальний рівень споживання електроенергії. Від цього буде залежати встановлення лімітів для області.

«У нас велике прохання до споживачів, щоб вони використовували електроенергію цього дня в максимально комфортному для себе режимі. Ми не закликаємо безмірно й бездумно вмикати всі прилади. Використовуйте електроенергію в такому режимі, як щоденно, коли світло присутнє впродовж доби».

Востаннє такі заміри робили в грудні 2021 року.