31.03.2023
У Збаражі 150 ліцеїстів змагались в різноманітних естафетах фото Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА

У Збаражі 150 ліцеїстів змагались в різноманітних естафетах

Фізкультурно-оздоровчий захід «Здорова Україна» за участі понад 150 учнів ліцеїв Збаразької територіальної громади відбувся з нагоди Дня єднання у спорткомплексі Збаразької ДЮСШ. Провели це спортивне дійство, де діти весело, активно, у дусі дружного суперництва і водночас колегіальності змагались у найрізноманітніших естафетах, фахівці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприяння управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської обласної військової адміністрації та допомоги управління освіти, молоді і спорту Збаразької міської ради.
Свої команди, що складались із школярів 7-9 класів, на заході «Здорова Україна» представили Залужанський ліцей; Доброводівський ліцей імені О.Смакули; Гніздичненський ліцей; Колодненський ліцей; Збаразький ліцей №2 імені І. Франка; Нижчелуб’янківський ліцей; Збаразький ліцей №1; Черниховецький ліцей; Зарудянський ліцей; Стриївський ліцей; Збаразький ліцей №3 імені Т. Михальського.

Спочатку для всіх учасників фітнес-тренер Юрій Ткачик провів драйвову руханку. А потім команди змагалися в цікавих естафетах, демонстрували свою кмітливість, спритність, влучність, швидкість, взаємну підтримку, інформує управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА

Дійство стало справжнім спортивним святом, яке завершилось нагородженням. Відтак переможцями змагань стали представники Стриївського ліцею. Друге місце виборола команда Колодненського ліцею. Третє місце зайняли ліцеїсти з Нижчих Луб’янок. Усі переможці та призери отримали медалі та сувеніри з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», призи від управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської обласної державної адміністрації. Кожен учасник заходу отримав друковану продукцію від видавництва «Школярик» та сувеніри.