27.03.2023
Ринок праці в умовах війни: чого очікувати у 2023 році? Ілюстрація: «Очевидець»

Ринок праці в умовах війни: чого очікувати у 2023 році?

В Україні рівень безробіття становить близько 30%, при цьому в пошуках роботи знаходяться 2 млн осіб всередині країни та 2,7 млн українців, які виїхали через російсько-українську війну, але готові повернутися та працювати вдома. Про це заявила міністр економіки Юлія Свириденко у Давосі.

Майже рік повномасштабної російської агресії завдав серйозного удару по українській економіці. Багато питань потребують обгрунтованих відповідей, зокрема :
Як змінився наш ринок праці? Які професії будуть мати попит цьогоріч, а на які буде кадровий дефіцит? Чи зросте мінімальна зарплатня у 2023-му?

Про все це нам розповіла HR-експертка Юлія Гречка.

«Ринок праці вже трохи оговтався»

Експертка розповіла, що на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну кількість вакансій зменшилася, а безробітних українців стало набагато більше. Та попри це спостерігається відновлення ринку.

«Коли почалась повномасштабна війна, ринок праці упав повністю. Вакансій не було, роботи не було. Але буквально за 2-3 місяці він став потихеньку відновлюватись. Люди почали шукати роботу, бізнес – працівників. Зараз, наскільки я знаю, приблизно на 40-50% ринок праці відновився, в порівнянні з довоєнним рівнем», – розповіла Юлія в коментарі «Очевидцю».

Відмітимо, що за даними порталу Work.ua, до початку 2023 року ринок праці в Україні після кількаразового падіння відновився на половину від довоєнного рівня. Вакансій нині у 7-8 разів більше, ніж у березні-квітні минулого року.

Зображення: Work.ua

«Роботодавцям потрібні люди, які продаватимуть ту чи іншу продукцію»

За оцінками HR-експертки Юлії Гречки, в структурі вакансій ситуація майже не змінилася у порівнянні з довоєнною. Як раніше, на першому місці – фахівці з продажів.

«Традиційно в Україні були і є популярні такі професії: менеджер з продажів, водій, бухгалтер. Менеджер з продажів – найактуальніша позиція, оскільки роботодавцям потрібні люди, які продаватимуть ту чи іншу продукцію»

«Економіка і бізнес адаптуються»

HR-експертка Юлія Гречка розповіла, що попри війну та обстріли український бізнес швидко адаптується до нових умов:

«Наприклад, нещодавно я бачила, що по Миколаєву є 34 вакансії адміністраторів. Це – багато для міста, з якого виїхало більше, ніж половина населення. Люди починають повертатись, бізнес знову працює. Місто оживає».

Чи підвищиться мінімальна зарплата у 2023 році?

В коментарі «Очевидцю» експертка розповіла, що мінімальна заробітна платня, скоріш за все, буде збільшуватися.

«Щодо загальних тенденцій по ринку, то «мінімалка», скоріш за все, буде зростати. Роботодавці планують підвищувати заробітні плати, оскільки ціни на все суттєво виросли. Протягом 2022 року було сильне падіння заробітних плат, але потім поступово люди стали справедливо вимагати більше», – розповіла Юлія.

Дійсно, згідно з опитуванням, проведеним кадровим порталом Work.ua, серед HR-фахівців із 37 компаній малого, середнього та великого бізнесу більшість роботодавців у 2023 році планують підвищувати зарплати на 8-30% залежно від ситуації в Україні та рівня конкуренції за фахівців.

Чи очікується дефіцит кадрів?

Юлія Гречка вважає, що у 2023-му році багато компаній зіштовхнуться з дефіцитом працівників, оскільки відбувся відтік кадрів.

«Багато людей служить в армії, багато виїхало за кордон. Ми уже відчуваємо дефіцит кадрів. Здається, що кандидатів багато, ринок праці перенасичений, але якість цих кандидатів дуже впала».