27.03.2023
30 січня у Тернополі відбудеться зустріч з авторками Поліною Кулаковою і Мілою Смоляровою

30 січня у Тернополі відбудеться зустріч з авторками Поліною Кулаковою і Мілою Смоляровою

Книгарня «Є» і видавництво «Темпора» запрошують на зустріч з письменницями Поліною Кулаковою та Мілою Смоляровою, що відбудеться у тернопільській Книгарні «Є», вул. Валова, 5-9. Початок о 18:30.
Говоритимемо про сучасну українську жіночу прозу.
Поліна Кулакова – сучасна українська письменниця. Народилася 1989 року в Якутії, але виросла в Івано-Франківську. З 2013 року мешкає у Львові. Свій шлях у письменстві почала з поезії та короткої прози. Була членкинею літературного клубу «Горизонт». Авторка п’яти окремих книг у жанрі трилер/детектив, а також кількох оповідань у міжавторських збірках. Дебютний роман Поліни Кулакової «Я пам’ятатиму твоє обличчя» (2014) став одним з перших трилерів у сучасній українській літературі, а «Дівчина, яку ми вбили» (2019), третя книжка авторки, неодноразово потрапляла у списки українських бестселерів. Права на її екранізацію придбала найбільша кіностудія в Східній Європі «Film.UA Group».
Міла Смолярова народилася в Сибіру. Жила в Криму, Києві та Барселоні. Зараз з чоловіком і дітьми мешкає у Львові. Любить спостерігати за людьми і природою. Завжди занотовує найцікавіші дрібниці. Слухає море, прислухається до чоловіка, вислуховує дітей. Надихається снами та мандрами, п’є джин з льодом, курить кальян. Мріє писати так само, як звучить Led Zeppelin у навушниках.
Модеруватиме зустріч Артем Скорина – редактор видавничих проєктів видавництва «Темпора».