31.03.2023
15 січня у Тернополі відбудеться обласне зимове календарно-обрядове свято “Нова радість стала”

15 січня у Тернополі відбудеться обласне зимове календарно-обрядове свято “Нова радість стала”

Усіх шанувальників народної творчості запрошують у Тернополі на обласне зимове календарно-обрядове свято «НОВА РАДІСТЬ СТАЛА», яке розпочнеться 15 січня о 13:00 на Театральному майдані.
“Кращі колективи Тернопільщини подарують  самобутні коляди, щедрівки, вертепи та незабутній різдвяний настрій,- обіцяють організатори свята. Відвідавши свято ви матимете змогу почастувати різдвяною кутею, яку приготував для вас Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола. Впродовж заходу працювати виставка-ярмарок, де кожен матимете можливість придбати вироби майстрів народної творчості Тернопільщини.
Кожен з вас зможе відвідати майстер-клас, із виготовлення Різдвяного дідуха який покажуть майстри Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді
Любителів різдвяних світлин запрошують до фотозони «Різдвяний Тернопіль», яка розміщена на театральному майдані, а також мистецьку локацію «Додому на Різдво», яка встановлена в Українському домі «Перемога».
Впродовж різдвяного дійства проводитиметься збір коштів на придбання для трьох безпілотних станцій – Валькірія для потреби 44-ої окремої артилерійської бригади ім. Гетьмана Данила Апостола.