24.04.2024
Юнаки з Гусятина перемогли у футбольному турнірі в Теребовлі автор фото КЗ "ДЮСШ Гусятинської селищної ради".

Юнаки з Гусятина перемогли у футбольному турнірі в Теребовлі

Приємно розпочинати календарний рік перемогою! Звісно, хотілося б тією найважливішою для кожного українця, але, наразі – успішним виступом юних футболістів на Новорічному турнірі з футзалу серед юнаків 2011 р.н. та молодших, що проводився 4 січня у м. Теребовля.
Серед 5 достойних команд-суперниць, вихованці відділення футболу КЗ “ДЮСШ Гусятинської селищної ради” на чолі з тренером-викладачем Шмигановським В.П. вибороли І місце та стали володарями золота турніру! Усіх учасників та призерів змагань нагороджено відповідною атрибутикою та приємними новорічними сувенірами.
Чудовий старт нового спортивного року, повідомляє КЗ “ДЮСШ Гусятинської селищної ради”.