01.06.2023
Парамедик з “Азовсталі” Асан Ісенаджиєв повернувся з полону

Парамедик з “Азовсталі” Асан Ісенаджиєв повернувся з полону

Спільними зусиллями команди Президента України та відважних ЗСУ, Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та керівника Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та Головного управління розвідки Міноборони, додому з полону повернулося 140 людей, серед них герой-захисник Маріуполя, представник корінного кримськотатарського народу, парамедик з “Азовсталі” Асан Ісенаджиєв.

Загалом – 82 бійці Збройних сил України, 15 із Територіальної оборони, 22 з Національної гвардії України, 11 із Військово-морських сил та 10 із Держприкордонслужби.

Командна робота зі звільнення наших громадян не припиняється ані на день. Нарешті боєць, який з першого дня повномасштабного вторгнення надавав медичну допомогу українським військовим та цивільному населенню у Маріуполі, повернувся з ворожого полону — і Україна докладе максимальних зусиль, щоб повернути додому усіх своїх захисників і захисниць.

Представництво вітає Асана Ісенаджиєва з поверненням та висловлює безмежну вдячність за його відвагу, відданість та незламність духу! Завдяки таким українцям як Асан Україна вистояла — завдяки вам Україна переможе!