01.06.2023
Швейцарська галерея Swiss Art Space запрошує професійних українських художників

Швейцарська галерея Swiss Art Space запрошує професійних українських художників

Швейцарська галерея Swiss Art Space запрошує професійних українських художників – як тих, хто знаходиться в Україні, так і тих, що розкидані по всьому світу- взяти участь у Виставці сучасного українського мистецтва, яка відбудеться у м. Лозанна, Швейцарія, у 2023 році.
Щоб подати заявку і дізнатися про умови участі слід зв’язатись з place suisse des arts – schweizer kunstraum – swiss art space у приватному повідомленні через FB Messenger або на електронну адресу gallery@swissartspace.com.
Ви можете писати українською, англійською або французькою мовою.
Надати заявки слід до 05 лютого 2023 року
☑ MusiColours Festival запрошує молодіжні хори та музичні ансамблі, що складаються з митців віком від 12 до 25 років взяти участь “тижневому рандеву” у Веспремі, (Угорщина) – культурній столиці Європи 2023 року
Структура програми: кожна група-учасник дасть мінімум 2 концерти на різних майданчиках
Зареєструватись для участі потрібно до 31 грудня 2022 року.
☑ Програма підтримки українських митців, кураторів та культурних критиків, які постраждали від війни і прибувають до Данії
“Якщо ви професійний художник, куратор чи арт-критик, переміщений через війну в Україні, то це може бути вашим входом у професійне мистецьке середовище” вказують на сайті.
👉 Детальніше: https://bit.ly/3m8GcLk
☑ Можливості для українських танцівників та хореографів від Danscentrum Stockholm – організації професійних хореографів і танцюристів у сфері сучасного танцю.
👉 Детальніше: https://bit.ly/3mLlyRX
☑ Резиденція у Берліні для спеціалістів у сферах філософії, історії, політології, візуального та інтердисциплінарного мистецтва, музики, саунд арту та літератури віком 20-45 років.
Подати заявку можна до 31 грудня 2022 року
👉 Детальніше: https://vitsche.org/en/open-call/