09.06.2023
Держенергонагляд зафіксував у обленерго близько 200 порушень Фото:https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fvsim.ua%2FPodii%2Fna-hmelnichchini-oprilyudnyat-grafik-pogodinnogo-vidklyuchennya-elektr-11705243.html&psig=AOvVaw37wyCB6THmFauh-BxCvsOG&ust=1671782671157000&source=images&cd=vfe&ved=0CA8QjRxqFwoTCNDv9PrijPwCFQAAAAAdAAAAABAD

Держенергонагляд зафіксував у обленерго близько 200 порушень

Державна інспекція енергетичного нагляду зафіксувала 193 порушення під час застосування графіків відключень електроенергії.

Про це за підсумками засідання Антикризового енергетичного штабу щодо сталої роботи енергетичних об’єктів повідомляє Урядовий портал.

Зокрема фіксували такі порушення:

– порушення тривалості перерв між графіками відключення;

– застосування стабілізаційних графіків, непередбачених чинним законодавством;

– відсутність у графіках планових відключень об’єктів, що не входять до переліку критичної інфраструктури;

– недотримання тривалості відключення;

– подекуди відсутність погодженого з органами місцевого самоврядування списку підприємств, які входять до переліку критичної інфраструктури.

Найбільше порушень виявили у ПрАТ “Волиньобленерго”, ПрАТ “ДТЕК Київські регіональні електромережі”, АТ “Полтаваобленерго”, ПрАТ “ДТЕК Київські електромережі”, ВАТ “Тернопільобленерго” та ВАТ “Чернігівобленерго”. Найменше порушень зафіксовано в АТ “Прикарпаттяобленерго”, АТ “Харківобленерго” та ПрАТ “Кіровоградобленерго”.

Держенергонагляд зобов’язав обленерго усунути порушення до 31 грудня.

Своєю чергою Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що перевірки ОСР мають відбуватися на постійній основі на період воєнного часу. Він також дав завдання Міністерству енергетики та Держенергонагляду щоп’ятниці надавати публічний звіт для суспільства про виявлені порушення та про заходи, вжиті для їх усунення.