04.06.2023
Історії про інфогігієну

Історії про інфогігієну

Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association продовжує серію розмов з відомими українцями про інформаційну гігієну та її роль у щоденному житті. Через призму культурну, історичну та особистого досвіду.

Наступний гість – Лілія Гриневич. Проректор Київського університету імені Бориса Грінченка, міністр освіти в 2016-2019 роках, політик, кандидат педагогічних наук.
Як освітянин має низку державних нагород, серед яких – кавалер ордена Княгині Ольги III ступеня, окрім цього – пані Лілія почесна сенаторка Українського католицького університету.
Була народним депутатом 7 та 8 скликання, очолювала комітет з питань освіти та науки, з 2016 року стала міністром освіти та науки. Впровадила реформу “Нова українська школа”.
Під час повномасштабного вторгнення активно допомагає Українській армії та збирає кошти на відновлення українських навчальних закладів. Також організувала з іншими освітянами проект “Ре:Освіта”, який допомагає відновлювати діяльність українських навчальних закладів, адаптуватися дітям та батькам до навчального процесу під час війни.
Запитання пані Лілії ставитиме Ірина Славінська – виконавча продюсерка та ведуча “Радіо Культура”, письменниця. Захід відбудеться 19 грудня о 19 годині в онлайн-режимі
Також кожен з вас зможе поставити запитання пані Лілії під час прямої трансляції на сторінках співорганізаторів події ”Українська бібліотечна асоціація”, “Аналізуй”, “Як не стати овочем”.
Організатор: ініціатива з інофогігієни “Як не стати овочем”
Партнери: “Українська бібліотечна асоціація”, “Радіо Культура”, Платформа розумних людей “Аналізуй”, EdCamp.
Захід проводиться за підтримки Посольства США в Україні та ВГО Українська бібліотечна асоціація. Погляди організаторів та учасників не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.