04.06.2023
Жінка з Гусятинщини хотіла підзаробити, а натомість потрапила в шахрайську пастку

Жінка з Гусятинщини хотіла підзаробити, а натомість потрапила в шахрайську пастку

Правоохоронці відділення поліції № 3 м. Гусятин відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайства від якого потерпіла мешканка району. Поліцейські проводять розшукові заходи щодо встановлення осіб причетних до протиправного.

За словами потерпілої в інтернеті вона знайшла оголошення про можливість легкого заробітку. Зв’язавшись з автором допису, чоловік запевнив жінку, що підзаробити можна. Для цього необхідно на вказаний рахунок внести суму й від обороту коштів жінка мала заробляти від 2000 до 6000 гривень в день. Заявниця самостійно перерахувала 60000 гривень на рахунок аферистів. Коли ж вона хотіла вивести свої гроші з заробітком, аферисти попросили переказати ще 80000 гривень. Тоді жінка збагнула, що це аферисти й за допомогою звернулася до правоохоронців.

За фактом шахрайства працівники Тернопільського РУПу відкрили кримінальне провадження відповідно до ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Вберегти власні кошти можна, для нього не потрібно пересилати гроші на рахунки невідомих. Слід пам’ятати, що кожного дня все більше громадян шукають легких спосіб, аби привласнити чужі заощадження, повідомляє відділ комунікації поліції  Тернопільської області