03.12.2023
На Тернопільщині обговорюють скорочення комендантської години Фото: https://versii.if.ua/novunu/v-ivano-frankivsku-vvodytsya-komendantska-godyna-video/

На Тернопільщині обговорюють скорочення комендантської години

Вже понад п’ять місяців на території Тернопільської області діє комендантська година – з 23:00 до 05:00. У цей час людям забороняється пересуватися вулицями населених пунктів. 

У деяких містах України приймають рішення щодо скорочення комендантської години. Наприклад, у сусідньому Хмельницькому. Чи планує влада Тернопільщини вносити зміни і що з цього приводу думають місцеві – дізнавалися “20 хвилин”.

Речник Національної поліції у Тернопільській області Сергій Крета наголошує, щодня правоохоронці фіксують нових порушників комендантської години, але випадки бувають різні.

– Інколи люди йдуть зі святкування, поспішають з роботи чи когось зустрічають. Якщо людина їде на вокзал, то має показати роздрукований або в електронному варіанті квиток на потяг, автобус. Якщо ви когось зустрічаєте, то бажано також мати при собі хоча б в електронному варіанті квиток пасажира, кого зустрічаєте. Тоді наші працівники дивляться документи і відпускають. Але є випадки, коли люди напідпитку та ще й влаштовують провокації, тоді вже їх привозять у відділення і далі встановлюється особа, – каже пан Сергій.

У свою чергу, речниця Тернопільської ОВА Ганна Василенко зазначила, звернень від представників бізнесу щодо скорочення комендантської години не було. Якщо будуть прийняті зміни, то жителям Тернопільщини про це повідомлять.